Kişiye Özel Saatler

Herkesin hayatında, doğum günlerinde ve diğer özel günlerde hediye seçmesi zor olan birisi mutlaka vardır.

O'NA KENDİNİ ÖZEL HİSSETTİR!

Kişiselleştirilmiş Hediyeleri & Kişiye Özel Saatleri Çok Sevecekler!

Herkesin hayatında, doğum günlerinde ve diğer özel günlerde hediye seçmesi zor olan birisi mutlaka vardır.

Neyse ki en titiz zevklere sahip olanlar için, yaratıcı bir çözüm bulduk: Bir adet kendine has çizgiler taşıyan, her stile ve gardıroba uyan kişiselleştirilmiş, kişiye özel kol saati. İster mezuniyet hediyesi, ister Babalar Günü hediyesi olsun, ister onu gülümsetmek adına yapılmış özel bir sürpriz olsun, kişiselleştirilmiş bir saate sahip olmak bir bilekte tılsım taşımak gibi olacaktır.

Özel günler kadar özel kişilere söylemek istediğiniz kelimeleri bir kol saatinin arkasında yazdırarak, hediye edebilir, hayatı boyunca o hediyenin anıları hatırlatabilirsiniz. Çok hoş değil mi? Küçük bir kol saatinin camında yada yan yüzeyinde belki de yüzyıllar boyunca korunacak ve o sözler hiç ölmeyecektir.


Kendisini İfade Edebilen Bir Hediye; Kişiselleştirilmiş Bir Saat Hediye Edin!

Kişiselleştirilmiş bir hediyeden daha zarifi var mıdır? Örneğin monogramı düşündüğünüzde, muhtemelen peçeteler veya havlular düşünürsünüz. Sizi çok iyi anlıyoruz, çünkü açıkçası kişiselleştirilebilen saatlerin norm olmasının üzerinden çok zaman geçti.

Ancak, klasik ve vintage olan şeylerin büyük bir fanı olduğumuzdan dolayı, tüm bunları tekrar gündeme getirmek için buradayız. Çünkü stil ve sofistikelik asla tarzdan ayrılmıyor. Hayatınızdaki o özel kişiye, kişiselleştirilmiş ve kendisine has olan bu saat hediyesi ile ne kadar muhteşem göründüğünü hissettirin.

Biz sizlerin işini kolaylaştırmak için buradayız, seçebilmeniz için çeşit çeşit yazı stilleri sunuyoruz. Güçlü, çarpıcı bir monogram veya kişiselleştirilmiş hediyeler arasından seçim yapın ve gelecek yıllarda da özenle kullanabileceğiniz, saklayabileceğiniz özel bir ürüne sahip olmanın keyfini çıkartın. You! Watch da kalite işçiliği ve vintage cazibesine ek olarak müşterilerimize, You! Watch ın alameti farikası metal tasarım kutuları eşlik ediyor.

Ürünlerimizi, onları satın alan insanlar kadar benzersiz yapmak için çok çalıştık, kişiselleştirilmiş saatlerimiz ile asla hayal kırıklığına uğratmayacağız.

Kişiye özel kişiselleştirilmiş kol saati Türkiye’de sadece You! Watch satış noktaları ve İnternet mağazamızda bulabilirsiniz. Bununla beraber sizlere sunduğumuz daha birçok avantajı incelemek için kişiselleştirilmiş saatlerin detay sayfalarını incelemenizi öneririz.

 

 

kişiye özel çift saatleri

kişiye özel duvar saat

kişiye özel led saat

isme özel saat bayan

kol saatine isim yazdırma

kişiye özel bayan saat

isim yazılı çift saatleri

saat saat