Kargo Prosedürü

Siparişiniz merkez depomuzda bulunuyorsa, 15:00’ e kadar verilen siparişleriniz gün içinde kargoya verilir. Kişiselleştirme yapılan ürünler 1 sonra kargoya verilir.

http://www.yw.com.tr online mağazada yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti alıcı tarafından ödenmektedir.


İade Şartları

Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. ( Ürünlerin kullanılmamış, ürünlerin cam ve kasasında kişiselleştirme, özel bir uygulama yapılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir- Ürün Kişiselleştirmeler,  Saate Yapılan Yazım Işlemi ve/veya Semboller , Kişiye Özel Olarak Istek Üzerine Yapılan Bir Işlem Olması Sebebiyle , Bu Işlemin Yapıldığı Ürünlerde iade/Cayma Hakkı Bulunmamaktadır.) Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır. Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde info@yw.com.tr adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.  Değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi MNG kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. MNG Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, kargo tarafımızca teslim alınmamaktadır. İade taleplerinde ise Alıcı kargo ücretini ödemeyi peşinen kabul eder. Değişim ve iade hakkında detaylı bilgi için; 0232 426 33 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

** Ürün İade taleplerinde; ödeme kredi kartı ile yapılmış ise  banka tarafından yapılan komisyon kesintisi ve kargo ücreti, yapılan ödemenizden düşülerek tarafınıza kalan bakiye iade edilmektedir.


İade ve Değişim Adresi: Alıcı: “You Watch Teknik Servis” 337 Sokak No.4/1 Şirinyer Buca - İzmir

Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra: İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 5 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece tarafımızca müdahale edilememektedir. Değişim işlemleriniz ortalama 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Aksi takdirde müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.


Servis - Garanti

Ürünün mekanizması Japon malı olup 2 yıl garantilidir. Garanti, Mekanik ve Kaplama ile ilgili hataları kapsamaktadır. Kullanıcı kaynaklı hasarlar GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR. Ürünün kasa kaplaması AAA+IP kalitededir. Camı ve kayışı kullanıcı sorumluluğunda olup Cam ve Saat Kayışı Garanti Kapsamı Dışındadır. Ürünün Su geçirmezlik seviyesi Gold Buttons ürünlerde 3 ATM dokunmatik modelde ise  5 ATM dir. ( saatinizi sıcak su, tuzlu su, jeotermal su dan uzak tutmanız gerekmektedir ) Saatin camını çizilmekten korumak için saatinizi sert ve keskin objelerden uzak tutunuz. Saatin ön yüzeyi mineral camdır ve çok sert bir darbe almadığı sürece zarar görmez. Saatinizi aşırı basınca, darbelere,toza,ateşe veya aşırı sıcağa maruz bırakmayın. Saatin içini açmaya çalışmayınız. Teknik Servise gönderilen ürün/ürünlerin kargo ödemeleri göndericiye aittir Teknik Servis karşı ödeme kargo teslim almamaktadır. Servise gönderilen ürünlerde garanti belgesi ve geri gönderim yapılacak adres detayları kargo içerisinde yer almak zorundadır. Pil ömrü kullanım süreniz ile orantılıdır. Saati günde 6 kez kontrol ettiğinizi hesaplarsak ortalama 2 yıl pil ömrü vardır. Ürünün pili bittiğinde kolaylıkla tüm saat tamircilerinde değiştirilebilir. Pil Türü : Maxell CR2032 3V