Kadın ve saat

Başlık aslında 'Youwatch ve kadın' olabilirdi. Daha önce 'Erkek saati seven kadınlar' başlıklı bir yazı yazmıştım.Fotoğrafta görülen analog bir Youwatch.

Başlık aslında 'Youwatch ve kadın' olabilirdi. Daha önce 'Erkek saati seven kadınlar' başlıklı bir yazı yazmıştım.Fotoğrafta görülen analog bir Youwatch. Fakat düşündüm de, çoğu saat en zarif ellere sahip bir erkeğin bileğinde bile hiçbir zaman kadınlarda olduğu gibi böyle güzel görünmeyecek. 

Youwatch, 2015 ' e kadar uzanan tarihiyle Türk saat üreticilerinden biri. Bilindiği gibi Youwatch ayrıntılara önem veren zarif zaman makineleriyle ünlüdür.
Ama benim için Roze renk bir Youwatch, kadın gibi güzel demektir. zarif ve zarafet demektir. Saatler sadece saat olmadıkları gibi edebiyat da sadece edebiyat değildir. Coşkuyla okunan iyi bir kitap, bileğimizde tıkır tıkır çalışan bir saat gibidir.

Çelikten imal edilmiş zarif bir saat ise kendini bilen kadınlara envai çeşit elmaslı-altınlı bilezikten daha çok yakışıyor. 

Birebir dergisi için yapılan söyleşi sırasında, Şahin Noyaner tarafından çekilmiş bir fotoğrafın detayı. Youwatch saatlerin diğer fotoğrafları ve gönülleri şenlendiren söyleşisi için lütfen Birebir dergisini okuyun derim.