Işığın Geliş Açısına Göre Renk Değiştiren Saatler

Eski alışkanlıklarınızı rafa kaldırma vakti gelmiş olabilir, çünkü artık devir milenyallerin devri! Seksenli yılların sonlarında, doksanlı yılların başlarında dünyaya gelen bu efsane nesil; günümüzün modasına, teknolojisine, alışkanlıklarına, amaçlarına y

Eski alışkanlıklarınızı rafa kaldırma vakti gelmiş olabilir, çünkü artık devir milenyallerin devri! Seksenli yılların sonlarında, doksanlı yılların başlarında dünyaya gelen bu efsane nesil; günümüzün modasına, teknolojisine, alışkanlıklarına, amaçlarına yön veren yegane kuşak olmuş durumda!

Yeni jenerasyonu, yani milenyaller, her zaman daha iyisinin arayışındadır. Özgün ve ilk elden edilen tecrübenin, nevi şahsına münhasır seçimlerin, onları herkesten bir adım öne çıkaracak stilin peşindedir. Daha özgür ve yaratıcı bir kariyer yolu tercih ederler. Onları toplum normlarına göre sürekli eleştirecek ve kalıplara sokacak insanlarla değil, yanında rahat olabildikleri insanlarla iletişim kurmayı seçerler. Büyük bir ev ya da fahiş fiyatlı bir araba satın almak için ömür boyu çalışmaktansa, her gezdikleri ülkede mütevazi bir barınak kiralamayı tercih ederler.

Nerede, nasıl diye sorular sormaya gerek duymazlar, bulmak isteyene bilgi daima birkaç tık uzaklıktadır çünkü. Bilgiyi paylaşımları sadece saniyelerini alır. Belki de bu yüzden ruh halleri ve tercihleri eski nesillere kıyasla daha süratli değişir.

You! Watch, sürekli yeniliğin ve özgünlüğün peşinde olan yeni jenerasyonun enerjisine uygun saatler tasarlamayı hedefledi ve böylelikle You!Watch RedBull serisi doğmuş oldu. You Watch markası hitap ettiği kitle gibi sürekli bir şeylerin arayışındadır; daha özgünün, daha iyinin, daha yeninin, daha farklının arayışı… İşte tam da bu yüzden, kararsızlıkları ve hızlı bilgi akışı arasında anlık değişen tercihleri anlayışla karşılayan ve zamanı yeni jenerasyonun tarzına uygun  You Watch Redbull Serisi koleksiyonunu saat severlere takdim etmiştir.