GARANTİ KOŞULLARI

 

GARANTİ ŞARTLARI
Belgenin Veriliş Tarihi ve Sayısı: 20.10.2016/50766
You! Watch, YW saatiniz satın aldığınız andan itibaren bu garantide yer alan şartlar ve koşullar kapsamında You Dış Tic.ve San.Ltd.Şti. tarafından yirmi dört (24) ay garanti altına alınır. Uluslar arası You! Watch, YW saatlerinin  garantisi, saatinin satın alındığı zaman var olan malzeme ve üretim kusurlarını ("kusurlar") içerir. Garantinin geçerli olması için tarih bölümünün doldurulmuş olması, tam ve eksiksiz doldurulmuş olması ve resmi bir You! Watch, YW satıcısı tarafından mühürlenmiş olması ("geçerli garanti belgesi") gerekmektedir.
Garanti süresi boyunca ve geçerli garanti belgesini sunarak, herhangi bir kusurun ücretsiz olarak tamir edilmesi hakkına sahip olacaksınız. Tamirlerin You! Watch, YW saatinizin normal kullanım koşullarını yeniden oluşturma konusunda yetersiz olması halinde veya kasası açılamayan bir You! Watch, YW saati almışsanız, You Dış Tic.ve San.Ltd.Şti., söz konusu saatin benzer modeldeki bir You! Watch, YW ile değiştirileceğini garanti eder. Saatin değiştirilme garantisi, değiştirilen saatin satın alındığı tarihten itibaren yirmi dört (24) aydır.
Malın tamir süresi, servis istasyonuna teslim tarihinden itibaren 20 iş gününü geçemez. Malın arızasının 30 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Üretici/İthalatçı malın aynı özelliklerinde başka bir malı tüketici kullanımına tahsis etmek zorundadır.
Bu üretici garantisi aşağıdakileri içermez:
- Pil ömrü;
- Kullanımdan kaynaklanan ve saatin herhangi bir parçasında oluşan her türlü hasar, aşınma veya sökünme, yetersiz bakım, ihmal, kazalar (çarpmalar, çökükler, vurmalar, metal üzerinde çizikler, lekeler, kırılmış çizilmiş cam, vs.), saatin yanlış kullanımı.( www.yw.com.tr/bakim )
- Yetkili olmayan kişilerce müdahale edilen You! Watch, YW saati (örn. pil değiştirmek için) veya You Dış Tic.ve San.Ltd.Şti.'nin kontrolü dışında orijinal konumunun dışına çıkan saatler.
- Kimyasal ürünler ile etkileşim nedeniyle oluşan kaplama ve renk değişim hasarları. (parfüm, kozmetik ürün tortularının sebeb olduğu lekelenmeler ve  dezanfektanlar vs.)
- Deniz suyunda kullanım, klorlu havuz suyunda kullanım, sıcak suda kullanım ( duş, sauna vb) nedeni ile oluşan hasarlar.
- Ürün üzerinde yapılan kişiselleştirmeler, kişiye özel olarak Alıcı tarafından istek üzerine yapılıyor olması  sebebiyle, bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade ve cayma hakkı bulunmamaktadır. ( Kişiselleştirme işlemleri fiber lazer teknolojisi ile yapılmaktadır bu nedenle kişiselleştirme sonrası yazılar ve semboller de silme, değişiklik vb düzeltmeler yapılamamaktadır )
Garantide yukarıda açıklanan hasarlarla ek olarak You Dış Tic.ve San.Ltd.Şti.'ye karşı her türlü hak talebi açıkça kapsam dışıdır, satın alan kişinin imalatçıya karşı sahip olduğu zorunlu yasal haklar bunun dışındadır.
Yukarıdaki üretici garantisi;
- Satıcı tarafından verilecek, tamamen satıcının sorumluluğunda olan her türlü ekstra garantiden bağımsızdır.
- Satın alanın satıcıya karşı olan haklarını veya satıcının sahip olabileceği hiçbir zorunlu yasal hakkı etkilemez.
You Dış Tic.ve San.Ltd.Şti.’nin müşteri hizmetleri You! Watch, YW saatinize mükemmel bakım sağlar. Saatinizin ilgilenilmeye ihtiyacı varsa, resmi bir You! Watch satıcısına veya bu internet sitesindeki Müşteri Hizmeti bölümünde belirtildiği üzere, ancak yetkili bir You! Watch Servis Merkezine güvenin. Bilgi ve destek almak için 0232-4263355 nolu müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.
TEKNİK DESTEK ve SORULARINIZ İÇİN
0232 426 3355

Üretici veya İthalatçı Firma
You Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
Adres: Güven Mh. 337 Sokak No:4/1 Buca-İzmir
Telefon: 0232 426 33 55
E-Posta: info@yw.com.tr
Firma Kaşe/İmza: 

Satıcı Firma
Ünvanı:
Adresi:
Telefon:
Fatura Tarihi ve Sayısı:
Teslim Tarihi ve Yeri:
Satıcı Firma Kaşesi/İmzası:

MALIN
Cinsi:Kol Saati
Markası: YOUWATCH
Modeli:YW