Exclusive Ne Demek

Amerikalıların ilişkilerini tanımlamak için kullandıkları sözcük. En sık kullanımı "we are not exclusive!!" şeklindedir. sözlük anlamı "dışlayan, herkesi, herşeyi içermeyen" olan bu sözcük Amerikanların dilinde ilişkilerinin sadece iki kişi arasında olduğ

Amerikalıların ilişkilerini tanımlamak için kullandıkları sözcük. En sık kullanımı "we are not exclusive!!" şeklindedir. sözlük anlamı "dışlayan, herkesi, herşeyi içermeyen" olan bu sözcük Amerikanların dilinde ilişkilerinin sadece iki kişi arasında olduğunu, iki tarafında başkalarıyla çıkmadığını (aldatmalar hariç) belirtmek için kullanılır olmuştur.

Olay şöyle gelişir: Ortamlarda tanışıp birbirinden hoşlanan iki amerikan olayı tesadüflere bırakmaz, görüşmeye başlar. Bu arada bu iki kişiden biri (ya da ikisi) başka biriyle de tanışır ve onun da potensiyel sevgilisi olabileceğini düşünür ve onunla da görüşmeye başlar. Böylece bir ilişkiler yumağı ortaya çıkar.

Bu yumaktaki herhangi iki kişi birbirleri için doğru insan olduklarına karar verirlerse exclusive takılmaya başlarlar. Bu da artık başkalarıyla görüşmeme, buluşmama kararı almaları demektir. Bu ana kadar görüşülen diğer insanlar aldatma olgusu yaratmazken bundan sonra yaratacaktır.

Neye yarar bu exclusive? aldatma ve aldatılma sendromunu ortadan kaldırır. Seçme ve seçilme şansını artırır. Gereksiz kaprisleri yok eder. Tabi bu kavramı olabildiğince çok kişiyle beraber olmak için kullananlar da vardır ki bunların amacı doğru kişiyi bulmak vs. değildir.

Bunlara dikkat etmek gerekir. terkedip gitmiş eski sevgilileri geri kazanmak için de bu kavramdan yararlanılabilir. şöyle ki: eğer eski sevgili yeni sevgilisiyle exclusive takılmıyorsa ve size karşı olan kötü duyguları azalmışsa sizinle tekrar görüşmeye başlar.

Bu durumda uzun dönemli eski sevgili avantajlı duruma geçer ve yeni sevgilinin ömrü kısa olur.

You! Watch Exclusive tanımını yeniden tasarlayarak en şık ve tercih edilen ürünlerini bu isim adı altında toplamıştır.

 

exclusive ne demek

exclusive crew ne demek

exclusive okunuşu

non exclusive ne demek

exclusive garage

exclusive konya

exclusive giyim

exclusive networks

https://www.yw.com.tr/