Dokunmatik Saat Nasıl Ayarlanır?

Saatimi Nasıl Ayarlarım

 

YOUNG ve TOUCH SCREEN Saati Ayarlamak İçin

Ekrana dokunduğunuzda , ışıkları yanar ve saat gözükür. Dokunmatik Alan YOU! Logonun Solunda Yer Alır.

Zamanı ve tarihi ayarlamak için, tek yapmanız gereken dokunmatik ekrana dokunmak ve bir süre dokunmaya devam etmektir. İlk olarak “Saat” kısmındaki ışığın yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz.

Şimdi ayarlamaya başlayabilirsiniz. Rakamı değiştirmek için dokunmatik alana tekrar tekrar dokunmanız gerekmektedir. Bu işlemi tamamladığınızda, dokunmatik alana tekrar uzun süre dokunun. “Dakika” kısmının yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz. Şimdi dakika ayarını da tamamlayabilirsiniz.

Ayarlama kısımları arasında geçiş yapmak için , tek yapmanız gereken dokunmatik ekrana parmağınızı bir süre basılı tutmaktır.

Sırasıyla Yıl / Ay / Gün ayarlamalarını yapabilirsiniz. Ayarlama işlemleri sırasında ışığın sönmesine izin vermeyin. Çünkü ayarlamalara en baştan başlamanız gerekir.

NOT: Tüm dokunmatik saat modellerimizde Amerika'da kullanılan 12 saat formatı kullanılmaktadır.

Video olarak izlemek için TIKLAYINIZ

 

 

CLASSIC Led Saat Ayarlamak İçin

Sol Butonlardan Herhangi Birine Bastığınızda zaman gözükecektir. Zamanı ayarlamanız için ekranda saatin gözükmesi gerekmektedir.

Ekranda Saat gözüktükten sonra Sağ alt tuşa bastığınızda saat ayarlama işlemine başlayabilirsiniz.

Sağ üst buton ile saati ayarlayabilirsiniz ayarınızı yaptıktan sonra dakika kısmına geçmek için sağ alt tuşa tekrar basıp dakika dilimini ayarlayabilirsiniz.

Saat ayarlamanız tamamladıktan sonra , tarihi ayarlamanız gerekir.

Sağ alt tuşu ay,gün ,yıl ayarları arasındaki geçişi yapmak için kullanın. Sağ üst tuşu ise ekrandaki rakamı değiştirmek için.

Ekran ışığı sönmeden tekrar sağ alt tuşa basarak saatin gösterim modunu (12 yada 24 saat) değiştirebileceğiniz ekrana geçebilirsiniz. Sonrasında sağ üst tuşu kullanarak seçiminizi tamamlayabilirsiniz.

Saat ayarlarını yaparken ışığın sönmemesine dikkat ediniz. Işık sönerse, kaldığınız ayar ekranına gelene kadar birkaç kere sağ alt tuşa basmanız yeterlidir.

Normal kullanım sırasında sağ üst tuşa birkaç kere bastığınızda , sırasıyla saat/tarih ve saniye ekranı gözükür.

Saat ayarlarında herhangi bir değişiklikten sonra ana ekrana dönmek için soldaki herhangi bir tuşa basmanız yeterlidir.

Videoda izlemek için tıklayınız